Sto je světovým lídrem na trhu vnějších fasádních systémů
Champion 2018

Sto je světovým lídrem na trhu vnějších fasádních systémů

Toto konstatování vyplývá z vědeckého výzkumu, který realizoval tým prof. Dr. Christopha Müllera na HBM Unternehmerschule Univerzity St. Gallen ve spolupráci s německým týdeníkem "Wirtschaftswoche" jako mediálním partnerem.

Nátěr StoColor Climasan čistí vzduch podle vzoru přírody
Iteriér

Nátěr StoColor Climasan čistí vzduch podle vzoru přírody

Stačí jen zapnout světlo. Interiérový disperzní matný nátěr stěn a stropů StoColor od firmy Sto dokáže i bez UV-záření aktivně odstranit zápach a zlepšit ovzduší v místnosti. Váže a odbourává totiž škodliviny, které ovolňuje nábytek, záclony, cigaretový kouř, zápach z kuchyně a další zdroje nebo které se dostanou do místnosti oknem.

Funkční podhled StoSilent Distance umožňuje adekvátní prostorovou akustiku v památníku 9/11 Memorial
Inspirace

Funkční podhled StoSilent Distance umožňuje adekvátní prostorovou akustiku v památníku 9/11 Memorial

Tam, kde až do 11. září 2001 stálo World Trade Center s dosud nejvyššími budovami v New Yorku, se dnes nachází památník 9/11 Memorial - pomník pro téměř 3000 obětí teroristického útoku. K pečlivě vybraným materiálům, které jsou v památníku použity, patří i funkční podhled StoSilent Distance.

Rychle vyhledávání na webu

O Sto s.r.o.

Společnost Sto s.r.o. nabízí široký sortiment zateplovacích systémů,fasádních barev, interiérových barev, fasádních i interiérových omítek, akustické systémy a omítky, předsazené fasády. Dále do sortimentu patří výrobky pro povrchové úpravy podlah, pro ochranu a sanaci betonu a interiérové zateplení stěn i stropu.


Výrobní program doplňují další služby, jako jsou estetické návrhy pro fasády a interiéry ColorStudio. Poradenství i technická podpora investorům a projektantům od zahájení projektu až po realizaci.


V materiálové knihovně StoViewer si lze prohlédnout více jak 200 povrchových úprav s nekonečným množstvím barevných kombinací, které zahrnují přes 800 odstínů vzorníku StoColor System.

Kontakty

Pokud máte jakékoliv otázky či připomínky k produktům společnosti Sto či službám, neváhejte se na nás obrátit.


Tel: +420 225 996 311