Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

Kariéra ve Sto

Co charakterizuje společnost Sto?


Sto zaměstnává více než 4 000 zaměstnanců v Evropě, Severní Americe a Asii. Snažíme se pro ně vytvářet takové pracovní prostředí, kde vládne vzájemný respekt, aby se zaměstnanci snadno identifikovali s filozofií společnosti.


Řadí se mezi přední výrobce omítek, vnější izolace stěn, akustických a fasádních systémů a povrchových úprav fasád i interiérů, šetrných k životnímu prostředí.


Proč byste měli nastoupit u nás?


Pokud jde o vaše budoucí místo, je naše ambice jasná: chcete vytvářet takové pracovní prostředí, které je rodinné a zdravé. Tím vytváříme v naší pracovní kultuře nová měřítka.


Proto je společnost Sto pro stále více lidí vědomou první volbou. Možná brzy také pro vás?


Každý den usilujeme o to, abychom brzy byli na své náročné cestě o velký krok dále. Vydejte se dnes na tu cestu s námi!


Proč vás dnes povzbudíme pro zítřek?


Jsme si vědomi toho, že lidé jsou ve společnosti Sto nejdůležitějším faktorem, který nás odlišuje v tvrdé konkurenci a vytváří úzké spojení s našimi obchodními partnery. Proto aktivně sledujeme a podporujeme profesní i osobní rozvoj našich zaměstnanců a těší nás, pokud je výsledkem dlouhodobá spolupráce.


Neustálé změny pracovní náplně vyžadují od našich zaměstnanců ochotu nepřetržitě se učit, neustálý osobní rozvoj a flexibilitu. Proto jsme vytvořili rámcové podmínky, které vytvářejí prostor pro uskutečňování pracovních i osobních cílů, například flexibilní pracovní dobu nebo možnost sladění rodinného a pracovního života.


Zajímavými výzvami, smysluplnými úkoly, odpovídajícím ohodnocením a nabídkou orientovanou podle potřeby zajišťujeme vysokou míru identifikace s podnikem a vysokou výkonnost celého týmu společnosti Sto

Chcete se dozvědět víc o Sto?

O ambicích a realitě

Stáhněte si brožuru společnosti Sto O ambicích a realitě.


Dozvíte se o tom, co společnost pohání. Proč se řadí mezi technologické lídry ve stavebnictví v mezinárodním měřítku. Jak přemýšlíme nad jednotlivými aspekty stavby. A také proč si společnost zvolila heslo "Stavět zodpovědně".


Kontakty

Markéta Maštalířová

Personální oddělení

Sto s.r.o.

Čestlice 271
CZ-251 70 Dobřejovice

tel.: +420 225 996 311
fax: +420 225 996 388

Volné pracovní pozice