Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

zpět

Nátěr StoColor Climasan čistí vzduch podle vzoru přírody

18168_title_image
stocolor_climassan_paragraph


Jak získat čistý vzduch? Stačí jen zapnout světlo. Interiérový disperzní matný nátěr stěn a stropů StoColor Climasan od firmy Sto dokáže i bez UV-záření aktivně odstranit zápach a zlepšit ovzduší v místnosti.

Váže a odbourává totiž škodliviny, které ovolňuje nábytek, záclony, cigaretový kouř, zápach z kuchyně a další zdroje nebo které se dostanou do místnosti oknem. Nátěr se osvědčí nejen v obytné místnosti, ale i v náročných prostorách např. restaurací, kaváren, školních tříd, školek či prodejen.

StoColor Climasan používá stejný efekt: vlivem světla se aktivuje katalyzátor, který je v nátěru a který neutralizuje organické škodlivé látky z ovzduší. Látky, které jsou v místnosti rozptýlené ve vzduchu, se ukládají na natřené povrchy stěn a stropů. Mechanismus a funkčnost nátěru je potvrzena zkušebnami.

stocolor_climasan_fotokatalyticky_princip_sk_title_image4

StoColor Climasan je zatím první a jediná vnitřní barva, která je funkční bez UV-záření. Nátěr využívá principu fotokatalýzy, který je starý jako příroda sama. Za pomoci světla a chlorofylu produkují rostliny kyslík a cukry.

Víc o StoColor Climasan

Produktová stránka StoColor Climasan

StoColor Climasan

Fotokatalytická interiérová barva zajišťuje svěží vzduch a zlepšuje klima v místnosti.

film | 1:05