Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

zpět

Odpoutejte se od zaužívaných konvencí a ponořte se do světa kreativních fasád Sto

nové stránky www.sto.cz/fasady

Pro architekty, projektanty a investory jsme připravili nové stránky, kde najdou nejnovější trendy a stavební řešení fasád. S naší nabídkou je možné vytvářet velké množství zajímavých struktur, kombinace různých barev, tvarů a povrchových efektů.


Pro zákazníka můžeme vytvářet imitace prakticky všech možných povrchů. Máte rádi dřevo? Imitujte ho na fasádě, která si zachová vlastnosti moderních omítek. Nebo byste chtěli využít moderní stavební trendy a mít na fasádě beton? I ten není problém vytvořit.


Prozkoumejte stránky www.sto.cz/fasady, kde najdete nejen ukázky kreativních povrchů, ale také nekonečné možnosti ztvárnění kontaktních zateplovacích systémů či provětrávaných fasád, které Vám dovolí experimentovat s tvarem budovy. Inspirujte se velkou paletou povrchů, které pro Vás vytvoříme na míru.


Nový web o kreativních fasádních řešeních

Přehled všech nejmodernějších řešení najdete na adrese www.sto.cz/fasady


Inspirace ze světa architektury

Pokud máte zájem o více novinek a inspirací z oblasti architektury, tak se přihlaste k odběru novinek, našeho on-line magazínu StoInspires.cz.


Nový web moderních fasád

Přehled všech moderních řešení fasád najdete na adrese www.sto.cz/fasady

Další inspirace ze světa architektury

Pokud máte zájem o více novinek a inspiraci z oblasti architektury, tak se přihlaste k odběru novinek z našeho on-line časopisu StoInspires.cz.