Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

zpět

Kreativní omítky s neomezenými možnostmi finálního vzhledu

Kreativní fasádní omítky

Systém kreativních omítek StoSignature dovoluje tvorbu originální povrchové úpravy, přesně podle představ architekta a investora. Díky kreativním omítkám StoSignature se již tvůrce nemusí omezovat konkrétními kolekcemi výrobců materiálu, ale design povrchu si jednoduše definuje sám.

StoSignature - pestrá kombinace povrchů, textur a efektů

StoSignature umožňuje vyzdobit povrchy prověřenými texturami: od standardních přes jemné nebo hrubé až po lineární či grafické. Použití různých velikostí zrna a nástrojů umožňuje u zatíraných nebo rýhovaných probarvených omítek modelovat jak směrové, tak i nesměrové struktury. Jemné a hladké povrchy se vyznačují působivou čistotou a jsou ztělesněním dokonalosti. Hrubý povrch s hrubými zrny dává fasádě drobnou hloubku, která oživuje fasádu efekty se světlem a stíny. Přímé linie u lineárních textur posilují účinek měnícího se světla a zdůrazňují kontury.

Graficky navržené omítky vytvářejí prostor pro individuální koncepty a neotřelé vzorky. Na fasádách budov lze díky nim vytvořit pomocí razítek, šablon a nástrojů, postavených absolutně na míru a přání architektů, skutečně jedinečné návrhy - bez ohledu na to, zda chcete přísné geometrické útvary, květinové vzory nebo volné křivky.

Pokud jde o barevný design, vybrat se dá ze široké škály fasádních barev, lazur a efektních materiálů. Všechny omítky Sto jsou samozřejmě tónovatelné a jsou k dispozici v 800 standardních barvách. Práce s prvky jako je směs přírodního písku, průhledné kousíčky skla nebo karborundum stvoří opravdu oku lahodící fasádu. StoSignature otevírá také nekonečný a unikátní prostor pro dekory, nápisy nebo zdobení. Snadno se v tomto systému dají vytvářet i třpytivé povrchy. Originální symbióza textur a metalických povrchových efektů poskytuje autorovi fasády či vnitřních stěn zcela nové možnosti.

Poznejte kreativní omítky StoSignature

Přetvořte své představy o nadčasové architektuře do reality a seznamte se blíže s kreativními omítkami StoSignature, které díky kombinaci textur a efektů umožňují realizaci originální fasádní omítky zcela na přání architekta či jeho zákazníka.Více informací o tomto sofistikovaném systému kreativních omítek najdete na www.sto.cz/fasady nebo vám více prozradí našich odborní poradci.

Poznejte netušené možnosti kreativních fasád Sto

stofasady_465_1

Prozkoumejte stránky www.sto.cz/fasady, kde najdete nejen ukázky kreativních povrchů, ale také nekonečné možnosti ztvárnění kontaktních zateplovacích systémů či provětrávaných fasád, které Vám dovolí experimentovat s tvarem budovy. Inspirujte se velkou paletou povrchů, které pro Vás vytvoříme na míru.

Inspirace ze světa architektury

inspires

Pokud máte zájem o více novinek a inspirací z oblasti architektury, tak se přihlaste k odběru novinek z našeho on-line časopisu StoInspires.cz