Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

zpět

Podlahové povrchy StoCretec pro parkovací domy a podzemní garáže

Cretec podlahové řešení

Požadavky na povrchy parkovišť se liší a v závislosti na poloze, stavu a zátěži plochy je nutné vždy vypracovat vhodné řešení, které bude navíc odpovídat estetickým nárokům a potřebám zvoleného systému řízení dopravy.


StoCretec patří už několik desetiletí k hlavním dodavatelům podlahových povrchů pro parkoviště a podzemní garáže. Vysoce specializované systémy se již osvědčily na mnoha milionech metrů čtverečních. V rámci sortimentu StoCretec může tým specialistů Sto nabídnout inovativní řešení pro podlahové desky z vodostavebního betonu s dokonalou ochranou proti extrémnímu trvalému zatížení zpětným provlháním a trhlinami. Nechybí ani řešení pro podlahové desky a vzlínající vlhkost nebo bezpečné zacházení s trhlinami u mezilehlých podlaží. Samostatnou oblastí jsou vjezdy a rampy s neustávajícím zatížením „nahoru a dolů“. Díky produktům a systémovému přístupu Sto jsou výborně chráněny i parkoviště na střechách, které vynikají vysokou odolností proti větru, počasí a pneumatikám. Vždy se navíc počítá i s vysokým provozním zatížení u pochozích ploch parkovišť.


Více informací o systémem ochrany povrchu StoCretec v parkovacích domech a podzemních garážích najdete na našich stránkách.

Podlahové povrchy StoCretec pro parkovací domy a podzemní garáže

Produktová brožura s ukázkami řešení podlah v garážových domech ke stažení.