zpět

Provoz během epidemie COVID-19

corona_2

Vážení obchodní partneři,
rádi bychom vás upozornili, že i přes mimořádnou situaci způsobenou šířením nového typu koronaviru i nadále přijímáme objednávky a zajišťujeme distribuci materiálů.


Z důvodu epidemiologické situace jsme se však rozhodli zavést následující opatření, jejichž cílem je ochrana vašeho zdraví a zdraví našich zaměstnanců:


  • Všechny provozy Sto jako prodejní místa a showroomy jsou do odvolání uzavřené a chceme Vás poprosit realizovat veškerou komunikaci a objednávky výhradně telefonicky nebo emailem.
  • Do odvolání je přerušen maloobchodní prodej konečným spotřebitelům.
  • Platby za materiál je možné realizovat výhradně prostřednictvím faktury nebo proforma faktury. Do odvolání není možné platit v hotovosti, kartou ani na dobírku.
  • Osobní vyzvednutí materiálů lze realizovat před našimi sklady, tak aby byl vyloučen blízký kontakt mezi zákazníky a našimi zaměstnanci.

Děkujeme za pochopení a v případě potřeby zodpovědět jakékoliv dotazy se neváhejte obrátit na naše obchodně-technické poradce, kteří jsou vám neustále k dispozici.

Kontakty na obchodně-technické poradce

V případě potřeby se můžete kdykoliv obrátit na naše obchodně-technické poradce, kteří jsou neustále připraveni odpovědět na všechny vaše případné dotazy.