Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

zpět

Optimální ochrana proti vlhkosti díky soklovým řešením Sto

Soklová část domu je neustále vystavena výrazné zátěži a nepříznivým vlivům okolí. Sokl musí odolávat tekoucí a stříkající vodě, cestářské soli, náhlým změnám teplot či hlubokým mrazem. Svou roli hrají i další faktory jako například znečištění způsobené lidmi a zvířaty či silné mechanické zatížení. Naše nová jednosložková hmota StoLevell SW plus s plně integrovanou ochranou proti vlhkosti je bezpečným řešením chránícím každý sokl. Dokonce je ji možné použít nejen jako lepicí a armovací hmotu, ale zároveň i jako finální omítku.

Spolehlivou ochranu soklu můžeme dosáhnout buď naším novým univerzálním řešením StoLevell SW nebo již více než 30 lety praxe ověřeným lepidlem StoFlexyl. Ať už se rozhodnete pro kterýkoliv z našich materiálů, jako zkušený odborník budete dobře vybaven pro každou příležitost.

Novinka StoLevell SW plus - univerzální a rychlé řešení

"Jeden výrobek pro všechny aplikace" bylo hlavním cílem při vývoji naší nové jednosložkové hmoty StoLevell SW plus, kterou lze použít pro lepení a stěrkování a zároveň i jako finální omítku soklové části bez potřeby dodatečné ochrany proti vlhkosti. Tímto způsobem je možné nejen efektivně a rychle izolovat celý sokl proti vlhkosti, ale zároveň díky velmi dobré přilnavosti je dokonce možné lepit izolaci soklu i k problematickým podkladům.

StoFlexyl - ověřené dvousložkové řešení

Více než 30 lety praxe ověřené řešení zajišťující vynikající ochranu proti vlkosti. Jako armovací vrstva dokáže zabepečiť maximální odolnost vůči prasknutí.

Vše o optimální ochraně soklu naleznete zde:

Katalog výrobků

Brožura ke stažení

Brožura Soklové řešení

Soklové řešení Sto