Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

zpět

Základní vrstva i v nepříznivých podmínkách

stofasady_465_220_title_image

Blížící se chladné a studené podzimní počasí nemusí být důvodem pro zastavení prací na fasádě. Nová stěrková hmota StoArmat Classic HD s inovativní technologií hybridního schnutí (HybridDrying) vytvrdne v celé své tloušťce během 2 až 4 dnů a to i v těch nejnepříznivějších povětrnostních podmínkách.

Bez ohledu na vlhkost a chlad si při použití StoArmat Classic HD i ostatních výrobků Sto určených do špatného počasí prodloužíte stavební sezónu o celých 70 dní. Práce můžete bezpečně plánovat i v nepříznivém počasí a s každou fasádou budete hotovi ještě před Vánocemi. Navíc, na rozdíl od ostatních, můžete na jaře začít mnohem dříve.

Jak funguje technologie HybridDrying?

Patentovaná technologie Hybrid Drying (HD) kombinuje přednosti organických a minerálních materiálů. Spojuje schopnost minerálních materiálů vytvrdnout v celé své tloušťce s vysokou mechanickou odolností a schopností zabránit tvorbě trhlin organických materiálů. Tato technologie se nestará jen o rychlé vytvoření zaschlého filmu na povrchu materiál, ale umožňuje rychlé schnutí StoArmat Classic HD díky hydrataci.

Výhody použití StoArmat Classic HD:

  • Povrchová vrstva fasády môže byť aplikovaná po 2 až 4 dňoch
  • Ideálna stierka pri použití v rozmedzí teplôt +1 až +10°C
  • Veľmi rýchlo vysoko odolný proti dažďu už šesť hodín od aplikácie
  • Mrazuvzdornosť až do -5°C
  • Spracovateľnosť 1 až 2,5 hodiny
  • Ideálny na polystyrén a minerálnu vlnu

Ke stažení

Stáhněte si produktový leták o StoArmat Classic s technologií HybridDrying.

Potřebujete poradit?

Pokud potřebujete poradit nebo byste si rádi vyzkoušeli použití StoArmat Classic HD přímo na stavbě neváhejte se na nás kdykoliv obrátit.