Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

zpět

Days of Architecture and Design 2020

banner_daad_2

Days of Architecture and Design Slovakia (DAAD) je každoroční slovenský festival, oslavující architektúru a design. Letos se bude díky koronavirové epidemii celý odehrávat on-line formou a v novém podzimním termínu, ale ani změna formy a času neovlivní jeho významné postavení na současném slovenském trhu architektury a designu. Také proto je Sto partnerem letošního ročníku DAAD, který se uskuteční od 26. října do 1. Listopadu 2020 v Bratislavě.


Centrálou bude moderované vysílací studio, rozsáhlé slovo bude mít slovenská architektonická tvorba. Studio bude dějištěm živých vstupů a diskusí s online sledováním prostřednictvím linku, zveřejněného na internetové a facebookové stránce DAAD. Další novinkou, která reaguje na okolnosti dnešních dnů, je poměr zahraničních a domácích spíkrů. Zatímco po minulé roky se program DAAD opíral zejména o zahraniční hosty, v roce 2020 bude mít rozsáhlé slovo slovenská architektonická tvorba. Vystoupení, ale i diskuse budou divákům zprostředkovány formou živých vstupů z vysílacího studia nebo prostřednictvím live stream kanálů.


Podrobný program prezentací, diskusí a dalších formátů včetně dalších informací o letošním ročníku festivalu DAAD najdete na webu nebo na facebookovém profil festivalu: