Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

zpět

Přihlaste se na bezplatné online semináře a získejte 3D vzorky StoTherm Resol

stothermresol_1

Se zateplovacím systémem StoTherm Resol s izolací na bázi desek z fenolické pěny může architekt a projektant nabídnout investorovi stejný tepelněizolační efekt, jako při použití běžných izolačních materiálů. Avšak s mnohem menší tloušťkou potřebné izolace. StoTherm Resol tak "vygeneruje" nejen větší plochu na balkonech a lodžiích, ale i více místa v interiéru staveb.Znát tento izolační systému je přitom velmi jednoduché. Stačí věnovat 15 minut z vašeho času na on-line seminář k systému StoTherm Resol. V jeho průběhu vám zástupci firmy Sto představí všechny možnosti využití tohoto řešení pro novostavby a rekonstrukce, ale zároveň vám po školení zašlou 3D vzorky systému na adresu, kterou si sami určíte.


Stačí se zaregistrovat, zadat kontaktní údaje a naplánovat si měsíc, den a čas, který vám vyhovuje. Na odborný seminář pro projektanty a architekty se můžete pohodlně přihlásit na: