Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

zpět

November Talks 2020 začínají na Zoomu už 12. listopadu

November Talks 2020

Sto Foundation propaguje vzdělávací projekty pro studenty architektury již více než 15 let. Jednou z hlavních aktivit této neziskové nadace koncernu Sto jsou pravidelné November Talks. Zatímco standardně se tyto listopadové přednášky světových architektů konají v univerzitních posluchárnách po celém světě, letošní ročník se uskuteční (díky London School of Architecture, londýnských partnerů nadace Sto Foundation) formou série on-line přednášek na Zoomu.

Přednášky jsou přístupné zdarma, stačí se jen registrovat. Zarezervujte si místo, zúčastněte se a užijte si přednášky!

4_3

Indy Johar

Čtvrtek 12. listopadu, 19:00 hod.

Indy Johar je spoluzakladatelem Architecture 00 a v současnosti Dark Matter Labs, laboratoře orientované na radikální přestavbu byrokratické a institucionální infrastruktury našich měst a regionů.


Rezervace vstupenky zdarma tady

5_2

Lesley Lokko

Čtvrtek 19. listopadu, 19:00 hod.

Lesley Lokko je architektka, akademička a úspěšná spisovatelka. Dříve byla zakladatelkou a ředitelkou postgraduální školy architektury na univerzitě v Johannesburgu, v současné době se soustředí na vznik African Futures Institute, nezávislé školy architektury v ghanské metropoli Akkra.

Rezervace vstupenky zdarma tady

6_2

Anna Heringer


Čtvrtek 26. listopadu, 19:00 hod.

Anna Heringer je architektka a čestná profesorka Katedry UNESCO pro hliněné stavitelství, stavební kultury a udržitelný rozvoj. Anna Heringer se zaměřuje na využívání přírodních stavebních materiálů a od roku 1997 se aktivně podílí na rozvojové spolupráci v Bangladéši.

Rezervace vstupenky zdarma tady