Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

zpět

Nenechte si ujít aktuální vydání stavebních novin StoProfi Info

Společnost Sto vydává 2 x ročně noviny StoProfi Info, které jsou určeny pro zručné řemeslníky a stavební odborníky. V každém vydání v nich čtenář nalezne informace o nových výrobcích a systémech Sto, jakož i aplikační tipy, trendy a novinky z průmyslového sektoru. Atraktivní obsah má i poslední vydání StoProfi Info 1/2021, které na titulní straně prezentuje realizaci drážkované fasády StoSignature Linear na rekonstruovaném supermarketu COOP v Lednici.


V novém čísle novin najdete i informace:

  • o dokonale fungujícím, ekologickém fasádním zateplovacím systému StoTherm Wood, který je skvěle vyladěným pro potřeby výrobců dřevostaveb.
  • řemeslníci, kteří realizují podlahové povrchy podzemních garáží a parkovacích domů, uvítají krátké představení systému StoCretec.
  • v novém vydání nechybí ani pracovní postup montáže závěsného prvku StoFix Trawik ALU-RF, který usnadní kotvení zábradlí či okenic na fasádě.
  • inspirativní je také popis jednoduchého způsobu, jak dosáhnout imitace dřeva na fasádě s obkladovými pásy StoVeneer Wood.
  • univerzál pro sokly, StoLevell SW plus je lepidlo, stěrka a omítka v jednom. A vyzkoušet ho má smysl – i o tom se dočtete v novém StoProfi Info.


A jak jsme začali, tak i končíme – po přečtení bulletinu budete určitě souhlasit, že realizovat drážkovanou texturu omítek StoSignature (objekt s touto texturou je na titulní straně) není žádná věda.

Celé vydání ve formátu PDF najdete

.

Ke stažení

Stáhněte si stavební noviny StoProf Info 2021 ve formátu PDF.