Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

zpět

Objevte svět kreativních fasád s omítkami StoSignature

signature_header

Svět architektury se točí kolem omítek po tisíce let a lidi od nepaměti fascinovaly povrchy fasád, které bylo možné dosáhnout kombinací vápna, písku a vody. Od těch dávných dob se v architektuře či stavebních materiálech změnilo hodně a dokonce výroba omítek se stala vědní disciplínou samou o sobě. Tento léty ověřený materiál však neustále skrývá široký potenciál neobjevených možností kreativního ztvárnění.

Objevte kolekci StoSignature '21

Se systémem kreativních omítek StoSignature se omítky stávají štětcem a fasáda Vašim plátnem. Díky našemu modulárnímu omítkového systému si můžete jednoduše vyskládat svůj vlastní kreativní povrch jednoduchou kombinací textur a efektů a zanechat tak na fasádě svůj jedinečný architektonický podpis.

Abyste nemuseli chodit po inspiraci daleko, připravili jsme pro vás kolekci StoSignature '21 s výběrem těch nejoblíbenějších kreativních struktur od lokálních i světových architektů.

Získejte katalog kreativních omítek

Objednejte si náš tištěný katalog s kolekcí kreativních povrchů StoSignature '21, který Vám zcela zdarma doručíme přímo k Vám domů či do ateliéru nebo se obraťte na náš tým odborných poradců, kteří vám velmi rádi pomohou s hledáním vhodného fasádního řešení, zabezpečením vzorků materiálů či zpracováním technických detailů pro vaše současné a budoucí projekty.


Zjistit více o kolekcí kreativních omítek StoSignature '21