Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

zpět

Moderní řešení pro cihlové fasády

banner_stocleyerb_sto_homepage_large

Obkladové pásky StoCleyer B, ručně vyráběné z organické pryskyřice, nabízejí stylovou a zároveň snadnou alternativu ke klasickým cihlovým obkladům pro vytvoření zateplené fasády s autentickým cihlovým vzhledem.


S nabídkou víc než 130 různých vzorů otvírají architektům a investorům široké pole zajímavých designových možností a řemeslníky potěší snadnou montáží.


Jejich materiálové vlastnosti byly optimalizované na použití na zateplených fasádách a umožňují, aby se vaše architektonické vize proměnily na energeticky efektivní a spolehlivé řešení, a to bez ohledu na to, zda je vaším cílem dosažení cihlového designu na kontaktní, nebo provětrávané fasádě.


Rychlejší a cenově efektivní řešení s jednoduchou aplikací.

Ručně vyráběné obkladové pásky StoCleyer B přinášejí nejen působivý design, ale také výraznou finanční a časovou úsporu při aplikaci fasády.


Podkladem je běžný zateplovací systém bez potřeby dodatečného kotvení a s použitím běžné výztužné síťoviny. Obklad nevyžaduje použití dilatačních spojů, jako je tomu u běžného obkladu, a při použití izolantu s minerální vlnou si vystačíte s izolací s pevnostní třídou TR10.


Samotná aplikace je rychlá, bez potřeby technologických přestávek mezi lepením obkladu a jeho spárováním (spáruje se samotnou lepicí hmotou použitou na lepení obkladů).


Prozkoumejte kolekci obkladových pásků StoCleyer B

Zjistěte více o možnostech flexibilních cihlových obkladových pásků StoCleyer B na www.stoinspires.cz, kde si můžete stáhnout kompletní katalog cihlových struktur nebo si domluvte přímo konzultaci k Vašemu projektu přímo s jedním z našich obchodně-technických poradců.

Rychlá a snadná montáž obkladu

aplikacia

Jednoduchá aplikace na kontaktní nebo provětrávanou fasádu je jednou z největších přidaných hodnot obkladových pásků StoCleyer B.

Zjistěte více o StoCleyer

Podrobné informace o flexibilních cihlových obkladech určených pro kontaktní zateplovací systémy StoTherm i provětrávané fasády StoVentec naleznete na