Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

zpět

Nový stropní akustický systém

O tom, jak uživatelé vnímají místnost, rozhoduje z velké části její akustika, kterou ovlivňují různé faktory: složení podlahy, stěn, stropů, typ nábytku a počet osob v místnosti. zobrazit obrázek v plné velikosti

O tom, jak uživatelé vnímají místnost, rozhoduje z velké části její akustika, kterou ovlivňují různé faktory: složení podlahy, stěn, stropů, typ nábytku a počet osob v místnosti.

Inovativní akustické řešení

Inovativní závěsný akustický systém StoSilent Distance C pro rovné povrchy umožňuje bezproblémové a zvukově tlumící provedení stěn a stropů, které je třeba zavěsit, například pro snížení výšky místnosti.


Patentovaný systém je výsledkem našeho dlouholetého výzkumu, zkušeností získaných z mnoha úspěšných projektů téměř všech typů a spolupráce s předními architekty, obchodníky a odborníky na akustiku.


Systém zavěšených akustických podhledů StoSilent Distance C vám nabízí hmatatelné výhody při navrhování rovných ploch. Díky novému způsobu upevnění jej lze instalovat rychleji, snadněji a levněji – a vy dosáhnete perfektních výsledků. Kromě toho je StoSilent Distance C šetrný k životnímu prostředí: akustické panely obsahují velmi vysoký podíl recyklovaného materiálu.

Namísto šroubování lepení

Akustické panely jsou obvykle mechanicky připevněny k podkladní konstrukci. Aby bylo dosaženo co nejrovnějších povrchů, je nutná složitá a přesná ruční práce, jako je vyrovnávání, vyhlazování a broušení. Právě zde přichází na řadu náš akustický systém StoSilent Distance C se svým inovativním způsobem instalace.


Panely se lepí optimalizovaným lepidlem přímo na rovnou podkladovou konstrukci a přesně se pokládají. Odpadá složité šroubování, lepení a vyrovnávání panelových spojů a následné broušení. Díky eliminaci vyrovnávaných povrchových ploch nevznikají na panelech různé odpory proti proudění, a tedy ani viditelné nánosy prachu. Výsledek: ušetříte čas i peníze – bez ztráty kvality.

Efektivní a udržitelná akustika

StoSilent Distance C je také akusticky působivý. To zajišťují varianty akustických desek StoSilent Board 105 C a 205 C – obě vyrobené z ekologicky šetrných expandovaných skleněných granulí. Díky oboustranně otevřené laminaci a poréznímu charakteru dosahují velmi vysokých a širokopásmových hodnot zvukové pohltivosti – a to i v oblasti nízkých frekvencí. Naše osvědčené struktury povrchů umožňují vytvářet širokou škálu kombinací a konstrukčních možností. Jste tak dobře připraveni na různé akustické požadavky na všechny typy staveb.

Prozkoumejte nový akustický systém StoSilent Distance C

Více informací o novém akustickém stropním systému StoSilence Distance C můžete získat od odborných poradců Sto nebo v naší brožuře, kterou si můžete stáhnout kliknutím na níže uvedený odkaz:

Zjistěte více o StoSilent Distance C

50187

Podrobnější informace o novém akustickém systému pro rovné povrchy s patentovaným způsobem lepení StoSilent Distance C naleznete v naší brožuře, kterou si můžete stáhnout kliknutím na níže uvedený odkaz.

Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit?

Pokud potřebujete poradit ohledně možností použití akustických řešení StoSilent Distance na Vašich projektech neváhejte se obrátit na kteréhokoli z našich odborných poradců či projektových manažerů.