Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

zpět

Nenechte si ujít aktuální vydání stavebních novin StoProfi Info

Nové vydání stavebních novin StoProfi Info 2022

Atraktivní obsah má i poslední vydání StoProfi Info 1/2022, které na titulní straně prezentuje architektonický výraz fasády bytového domu Porta Resoluta v Brně, který je zateplen kontaktním zateplovacím systémem StoTherm Mineral. Klíčovou roli ve formování architektonického výrazu domu hrály omítky a lazury kreativních omítek StoSignature.


V novém čísle novin najdete i informace:

  • O ochranných podlahových nátěrech pro sklepy a garáže, které brání proniknutí vody a znečišťujících látek do betonové podlahy. Zajistí ochrannou funkci podlahy proti vodě či unikajícímu oleji.
  • Jak vytvořit fasádu s autentickým vzhledem dřeva pomocí jednoduché montáže, a které nepotřebují na rozdíl od skutečného dřeva, téměř žádnou dodatečnou údržbu.
  • Jak vytvořit vzhled cihlové fasády a omezit časovou náročnost a pracnost na minimum.
  • Jak si ušetřit práci s akustickými panely v interiéru, které se nemusí náročně montovat a vyrovnávat.
  • O jednoduchém nátěrovém řešení pro balkony a lodžie, které zajistí dlouhodobou ochranu a vysokou užitnou kvalitu splňující stavební normy a legislativní požadavky.

Celé vydání ve formátu PDF najdete zde:

.

Ke stažení:

Stáhněte si stavební noviny StoProf Info 2022 ve formátu PDF.

Stáhněte si stavební noviny StoProf Info 2022 ve formátu PDF.