Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

zpět

Udržitelnost začíná při balení

Nová, recyklovaná kbelíky pro naše nejudržitelnější materiály

recyklovane_kyble

Odteď budou nejudržitelnější výrobky Sto plněny do kbelíků, které jsou z velké části vyrobeny z recyklovaného plastu.

Tyto ekologické kbelíky se od obvyklého vzhledu liší tmavě šedým okrajem a šedým vnitřkem. Jsou tak dalším krokem, který pomáhá průmyslu zvládnout velkou ekologickou transformaci příštích několika let.


S naším novým kbelíkem se snažíme dělat stavebnictví trochu zelenějším, protože víme, že obaly vyrobené z recyklovaného plastu snižují spotřebu vzácných přírodních zdrojů a postupně plánujeme v ekologických baleních dodávat všechny naše materiály (aktuálně však k tomu není na trhu dostatek materiálu).

Čím je nový kbelík výjimečný?

Nová vědra jsou vyrobena až ze 70% recyklovaného plastu a lze je snadno identifikovat podle šedého proužku na horním okraji a šedého nitra. Nová kbelíky jsou kvalitativně na stejné úrovni jako ty předchozí a stejně dobře chrání svůj cenný obsah (výrobky, které jsou mimochodem vyráběny pouze za použití elektrické energie 100% pocházející z udržitelných zdrojů).

Recyklovaná vědra pro naše ekologické produkty jsou však jen začátek a postupně budeme do recyklovaných kbelíků balit všechny naše výrobky a nové, ekologické formy obalů ostatních produktů postupně nahradí všechny starší formy balení.

Hlavní sídlo společnosti

Hlavní sídlo společnosti 

Čestlice 271
Dobřejovice

tel.: +420 225 996 311