Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

zpět

Nový barevný vzorkovník Sto

1 000 nových barevných odstínů. Miliony kreativních kombinací. zobrazit obrázek v plné velikosti

1 000 nových barevných odstínů. Miliony kreativních kombinací.

Barvy hrají důležitou roli při navrhování fasád a interiérů. Právě souhra materiálů, textur a barevných tónů dělá budovu jedinečnou.

Nový vzorkovník barev StoColor System obsahuje 1 000 odstínů pro fasády, 225 pro interiéry, více než 200 pro laky a lazury na dřevo a 65 kulturně a historicky významných barev. Nový metrický StoColor Systém nabízí maximální možnosti kompozice pro architektonický design. Novinkou v barevném systému je rozsáhlý vějíř bílých a šedých odstínů. Tento výběr usnadňuje konzultace se zákazníkem a nabízí nespočet možností designu. Aby bylo možné realizovat vaše nápady, nabízí tým StoDesign poradenské služby související s projektem, stejně tak i individuální poradenství.

Historické odstíny v systému

Alabastrová bílá, rujánská křída, francouzská okrová, egyptská modrá, anglická červená nebo Terra di Siena – aby navázal na kulturní tradici těchto barevných odstínů, obsahuje nový StoColor System 65 historicky relevantních i materiálově příbuzných barevných odstínů.


StoColor System – vše je v něm obsaženo:

 • 1 000 nových barev pro fasádu
  Všechny barvy jsou k dispozici v produktech StoColor Maxicryl a StoColor Dryonic.
 • Velké množství dalších barevných odstínů
  225 odstínů pro interiéry, více než 200 odstínů barev, 38 odstínů lazur.
 • Bílé odstíny
  24 odstínů bílé: přírodní bílá a krémová.
 • Černé tóny a neutrální šedá škála
  6 odstínů černé, neutrální šedá řada s 16 stupni
 • Trendy šedá řada s pouhými 3 % chromatičnosti
  8 barevných šedých řad po 6 odstínech, celkem 48 odstínů
 • 65 historických odstínů
  Alabastrová bílá, francouzská okrová, rujánská křída, egyptská modrá...


Zjistěte více o novém StoColor Systému

Stáhněte si přehled barev StoColor System pro fasádu a interiéry ať už ve formátu PDF nebo ve formě importovatelných paletek pro nejběžnější druhy CAD a grafických programů. Případně se neváhejte obrátit na náš tým odborných poradců, kteří jsou připraveni pomoci vám při řešení materiálové a barevné koncepce fasády či interiéru vašeho projektu nebo zajištěním fyzického vzorníku barevných odstínů StoColor System.

Zjistit více o novém StoColor Systému