Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

O společnosti

Sto s.r.o. je dceřinou společností koncernu Sto SE & Co. KGaA, který patří mezi přední celosvětové specialisty a dodavatele fasádních zateplovacích systémů. Na českém trhu působí Sto od roku 2002. Za tu dobu díky kvalitním produktům a nabízeným službám udělala dobré jméno mezi realizačními firmami, architekty a projektanty, pro které je spolehlivým partnerem při realizaci staveb či jejich úpravách a rekonstrukcích. Snahu společnosti zachovat a zvýšit hodnotu i estetické působení staveb charakterizuje heslo "Stavět zodpovědně", které si společnost mezinárodně zvolila. Typickým poznávacím znamením je nezaměnitelný žlutý kyblík.

Filozofie společnosti

Filozofie společnosti

Pobočky Sto

Pobočky Sto

Skupina Sto

Skupina Sto

Nadace Sto Foundation

Nadace Sto Foundation

Sto a životní prostředí

Sto a životní prostředí

Kariéra ve Sto

Kariéra ve Sto

Chcete se dozvědět víc o Sto?

O ambicích a realitě

Stáhněte si brožuru společnosti Sto O ambicích a realitě.


Dozvíte se o tom, co společnost pohání. Proč se řadí mezi technologické lídry ve stavebnictví v mezinárodním měřítku. Jak přemýšlíme nad jednotlivými aspekty stavby. A také proč si společnost zvolila heslo "Stavět zodpovědně".


Sto kontakt

Pokud máte jakékoliv otázky či připomínky k produktům či službám společnosti Sto, neváhejte se na nás obrátit.


Tel: +420 225 996 311


Sto s.r.o.

Čestlice 271

CZ-251 70 Dobřejovice

tel.: +420 225 996 311

fax: +420 225 996 388