Provoz během epidemie COVID-19
Upozornění týkající se provozu během epidemie COVID-19

Provoz během epidemie COVID-19

I přes mimořádné situací způsobenou šířením nového typu koronavíru i nadále přijímáme objednávky a zajišťujeme distribuci materiálů. Rádi bychom vás však požádali o seznámení se s bezpečnostními opatřeními, která jsme se rozhodli přijmout z důvodu ochrany vašeho zdraví a zdraví našich zaměstnanců.

Sto se i letos může řadit mezi globální lídry trhu ETICS
Lídr na trhu ETICS

Sto se i letos může řadit mezi globální lídry trhu ETICS

Jako středně velká německá společnost se Sto opět stala globálním lídrem v oblasti tepelně izolačních zateplovacích systémů.

V květnu byly podeváté vyhlášeny ceny za architekturu ECOLA Award 2019
ECOLA Award 2019

V květnu byly podeváté vyhlášeny ceny za architekturu ECOLA Award 2019

V neměckém Stühlingenu byly porotou, pod vedením Manuelle Gautrandové, vyhlášeny čtyři první ceny ECOLA Award 2019. Ceny v kategoriích "Novostavby", „Modernizace / Renovace / Přestavba“ budou předány v září v estonském Tallinnu.

Rychle vyhledávání na webu

O Sto s.r.o.

Společnost Sto s.r.o. nabízí široký sortiment zateplovacích systémů, fasádních barev, interiérových barev, fasádních i interiérových omítek, akustické systémy a omítky, předsazené fasády. Dále do sortimentu patří výrobky pro povrchové úpravy podlah, pro ochranu a sanaci betonu a interiérové zateplení stěn i stropu.


Výrobní program doplňují další služby, jako jsou estetické návrhy pro fasády a interiéry ColorStudio. Poradenství i technická podpora investorům a projektantům od zahájení projektu až po realizaci.


Nové moderní kreativní povrchy fasád si lze prohlédnout na webu www.sto.cz/fasady a barevnou paletu přes 800 odstínů najdete ve vzorníku na StoColor System.

Kontakty

Pokud máte jakékoliv otázky či připomínky k produktům společnosti Sto či službám, neváhejte se na nás obrátit.


Tel: +420 225 996 311