Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari
Nenechte si ujít aktuální vydání stavebních novin StoProfi Info
Novinky o společnosti

Nenechte si ujít aktuální vydání stavebních novin StoProfi Info

Společnost Sto vydává 2 x ročně noviny StoProfi Info, které jsou určeny pro zručné řemeslníky a stavební odborníky. V každém vydání v nich čtenář nalezne informace o nových výrobcích a systémech Sto, jakož i aplikační tipy, trendy a novinky z průmyslového sektoru.

Udržitelnost začíná při balení
Nová, recyklovaná kbelíky pro naše nejudržitelnější materiály

Udržitelnost začíná při balení

Odteď budou nejudržitelnější výrobky Sto plněny do kbelíků, které jsou z velké části vyrobeny z recyklovaného plastu. Tyto ekologické kyblíčky se od obvyklého vzhledu liší tmavě šedým okrajem a šedým vnitřkem. Jsou tak dalším krokem, který pomáhá průmyslu zvládnout velkou ekologickou transformaci příštích několika let.

Nový stropní akustický systém
StoSilent Distance C

Nový stropní akustický systém

Inovativní závěsný akustický systém StoSilent Distance C pro rovné povrchy umožňuje bezproblémové a zvukově tlumící provedení stěn a stropů, které je třeba zavěsit, například pro snížení výšky místnosti.

Rychle vyhledávání na webu

O Sto s.r.o.

Společnost Sto s.r.o. nabízí široký sortiment zateplovacích systémů, fasádních barev, interiérových barev, fasádních i interiérových omítek, akustické systémy a omítky, předsazené fasády. Dále do sortimentu patří výrobky pro povrchové úpravy podlah, pro ochranu a sanaci betonu a interiérové zateplení stěn i stropu.


Výrobní program doplňují další služby, jako jsou estetické návrhy pro fasády a interiéry ColorStudio. Poradenství i technická podpora investorům a projektantům od zahájení projektu až po realizaci.


Nové moderní kreativní povrchy fasád si lze prohlédnout na webu www.sto.cz/fasady a barevnou paletu přes 800 odstínů najdete ve vzorníku na StoColor System.

Kontakty

Pokud máte jakékoliv otázky či připomínky k produktům společnosti Sto či službám, neváhejte se na nás obrátit.


Tel: +420 225 996 311