Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari
Provozní doba během svátků

Provozní doba během svátků

V souvislosti s blížícím se koncem roku si Vám dovolujeme oznámit poslední expediční termíny a informace o provozních hodinách na zákaznických centrech společnosti Sto během nadcházejících vánočních a novoročních svátků.

Přihlaste se na bezplatné online semináře a získejte 3D vzorky StoTherm Resol
Webinář

Přihlaste se na bezplatné online semináře a získejte 3D vzorky StoTherm Resol

Se zateplovacím systémem StoTherm Resol s izolací na bázi desek z fenolické pěny může architekt a projektant nabídnout investorovi stejný tepelněizolační efekt, jako při použití běžných izolačních materiálů. Avšak s mnohem menší tloušťkou potřebné izolace.

Základní vrstva i v nepříznivých podmínkách
Stavebná sezóna nekončí

Základní vrstva i v nepříznivých podmínkách

Blížící se chladné a studené podzimní počasí nemusí být důvodem pro zastavení prací na fasádě. Se StoArmat Classic HD se nemusíte bát stěrkování fasád bez ohledu na vlhkost a chlad.

Rychle vyhledávání na webu

O Sto s.r.o.

Společnost Sto s.r.o. nabízí široký sortiment zateplovacích systémů, fasádních barev, interiérových barev, fasádních i interiérových omítek, akustické systémy a omítky, předsazené fasády. Dále do sortimentu patří výrobky pro povrchové úpravy podlah, pro ochranu a sanaci betonu a interiérové zateplení stěn i stropu.


Výrobní program doplňují další služby, jako jsou estetické návrhy pro fasády a interiéry ColorStudio. Poradenství i technická podpora investorům a projektantům od zahájení projektu až po realizaci.


Nové moderní kreativní povrchy fasád si lze prohlédnout na webu www.sto.cz/fasady a barevnou paletu přes 800 odstínů najdete ve vzorníku na StoColor System.

Kontakty

Pokud máte jakékoliv otázky či připomínky k produktům společnosti Sto či službám, neváhejte se na nás obrátit.


Tel: +420 225 996 311