Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari
Nový stropní akustický systém
StoSilent Distance C

Nový stropní akustický systém

Inovativní závěsný akustický systém StoSilent Distance C pro rovné povrchy umožňuje bezproblémové a zvukově tlumící provedení stěn a stropů, které je třeba zavěsit, například pro snížení výšky místnosti.

Moderní řešení pro cihlové fasády
StoCleyer B

Moderní řešení pro cihlové fasády

Obkladové pásky StoCleyer B, ručně vyráběné z organické pryskyřice, nabízejí stylovou a zároveň snadnou alternativu ke klasickým cihlovým obkladům pro vytvoření zateplené fasády s autentickým cihlovým vzhledem.

Dopravní omezení příjezdu do prodejního centra v Čestlicích
O společnosti

Dopravní omezení příjezdu do prodejního centra v Čestlicích

Vážení zákazníci, od středy 20. 4. 2022 do 9. 6. 2022. bude probíhat oprava mostu v Čestlicích. Oprava bude členěna do 6 etap. Termíny etap a objízdné trasy naleznete v tomto příspěvku.

Rychle vyhledávání na webu

O Sto s.r.o.

Společnost Sto s.r.o. nabízí široký sortiment zateplovacích systémů, fasádních barev, interiérových barev, fasádních i interiérových omítek, akustické systémy a omítky, předsazené fasády. Dále do sortimentu patří výrobky pro povrchové úpravy podlah, pro ochranu a sanaci betonu a interiérové zateplení stěn i stropu.


Výrobní program doplňují další služby, jako jsou estetické návrhy pro fasády a interiéry ColorStudio. Poradenství i technická podpora investorům a projektantům od zahájení projektu až po realizaci.


Nové moderní kreativní povrchy fasád si lze prohlédnout na webu www.sto.cz/fasady a barevnou paletu přes 800 odstínů najdete ve vzorníku na StoColor System.

Kontakty

Pokud máte jakékoliv otázky či připomínky k produktům společnosti Sto či službám, neváhejte se na nás obrátit.


Tel: +420 225 996 311