Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari
 November Talks 2020 začínají na Zoomu už 12. listopadu
November Talks

November Talks 2020 začínají na Zoomu už 12. listopadu

Zatímco obvykle se tyto listopadové přednášky světových architektů konají v univerzitních posluchárnách, letošní ročník se uskuteční (díky London School of Architecture, londýnských partnerů nadace Sto Foundation) formou série on-line přednášek na Zoomu. Přednášky jsou přístupné zdarma, stačí se jen registrovat.

Přihlaste se na bezplatné online semináře a získejte 3D vzorky StoTherm Resol
Webinář

Přihlaste se na bezplatné online semináře a získejte 3D vzorky StoTherm Resol

Se zateplovacím systémem StoTherm Resol s izolací na bázi desek z fenolické pěny může architekt a projektant nabídnout investorovi stejný tepelněizolační efekt, jako při použití běžných izolačních materiálů. Avšak s mnohem menší tloušťkou potřebné izolace.

Základní vrstva i v nepříznivých podmínkách
Stavebná sezóna nekončí

Základní vrstva i v nepříznivých podmínkách

Blížící se chladné a studené podzimní počasí nemusí být důvodem pro zastavení prací na fasádě. Se StoArmat Classic HD se nemusíte bát stěrkování fasád bez ohledu na vlhkost a chlad.

Rychle vyhledávání na webu

O Sto s.r.o.

Společnost Sto s.r.o. nabízí široký sortiment zateplovacích systémů, fasádních barev, interiérových barev, fasádních i interiérových omítek, akustické systémy a omítky, předsazené fasády. Dále do sortimentu patří výrobky pro povrchové úpravy podlah, pro ochranu a sanaci betonu a interiérové zateplení stěn i stropu.


Výrobní program doplňují další služby, jako jsou estetické návrhy pro fasády a interiéry ColorStudio. Poradenství i technická podpora investorům a projektantům od zahájení projektu až po realizaci.


Nové moderní kreativní povrchy fasád si lze prohlédnout na webu www.sto.cz/fasady a barevnou paletu přes 800 odstínů najdete ve vzorníku na StoColor System.

Kontakty

Pokud máte jakékoliv otázky či připomínky k produktům společnosti Sto či službám, neváhejte se na nás obrátit.


Tel: +420 225 996 311