Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari
Odpoutejte se od zaužívaných konvencí a ponořte  se do světa kreativních fasád Sto
Kreativní fasády

Odpoutejte se od zaužívaných konvencí a ponořte se do světa kreativních fasád Sto

Na nových stránkách www.sto.cz/fasady najdete všechny moderní řešení povrchů fasád, které jsou osvědčené a certifikované i v České republice. Fasáda domu je vizitkou jejich majitelů a díky novým stavebním řešením ji lze odlišit od okolí. Kreativita a individuální přístup při výběru povrchu fasády je téměř neomezený.

Zrychlení dodávek -  barvení podlahových hmot přímo ve skladu
Nový tónovací automat pro podlahové hmoty Cretec

Zrychlení dodávek - barvení podlahových hmot přímo ve skladu

Od června je již možné objednávat probarvené podlahové hmoty StoPox přímo v distribučním skladu v Praze - Čestlicích. Odpadá časové prodlení při objednávce a logistice z německého výrobního závodu.

Sto se i letos může řadit mezi globální lídry trhu ETICS
Lídr na trhu ETICS

Sto se i letos může řadit mezi globální lídry trhu ETICS

Jako středně velká německá společnost se Sto opět stala globálním lídrem v oblasti tepelně izolačních zateplovacích systémů.

Rychle vyhledávání na webu

O Sto s.r.o.

Společnost Sto s.r.o. nabízí široký sortiment zateplovacích systémů, fasádních barev, interiérových barev, fasádních i interiérových omítek, akustické systémy a omítky, předsazené fasády. Dále do sortimentu patří výrobky pro povrchové úpravy podlah, pro ochranu a sanaci betonu a interiérové zateplení stěn i stropu.


Výrobní program doplňují další služby, jako jsou estetické návrhy pro fasády a interiéry ColorStudio. Poradenství i technická podpora investorům a projektantům od zahájení projektu až po realizaci.


Nové moderní kreativní povrchy fasád si lze prohlédnout na webu www.sto.cz/fasady a barevnou paletu přes 800 odstínů najdete ve vzorníku na StoColor System.

Kontakty

Pokud máte jakékoliv otázky či připomínky k produktům společnosti Sto či službám, neváhejte se na nás obrátit.


Tel: +420 225 996 311