Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

zpět

Sto se i letos může řadit mezi globální lídry trhu ETICS

Těší náš, že tuto pozici potvrdil poslední žebříček pro rok 2020, připravený na HBM Unternehmerschule Univerzity St. Gallen ve spolupráci s německým týdeníkem "Wirtschaftswoche" jako mediálním partnerem.

Tým švýcarské univerzity si dal opět ve spolupráci s týdeníkem Wirtschaftswoche za cíl zpracovat přehled středně velkých německých, rakouských a švýcarských firem, které by si mohly ve svém oboru podnikání nárokovat označení „global market leader“. Společnosti musely mít ve svém segmentu nejvyšší nebo druhý nejvyšší podíl na trhu, jejich roční obrat musel činit nejméně 50 milionů EUR a alespoň polovina musela být vytvořena v zahraničí. Současně musely být aktivní alespoň na třech kontinentech.

Společnost Sto SE & Co. KGaA splňuje všechna tato kritéria v oboru "vnější fasádní zateplovací systémy". V roce 2018 měla firma celosvětový celkový roční obrat kolem 1 332 milionů EUR. Kromě oblasti zateplovacích systémů nabízí také vysoce kvalitní fasádní prvky, omítky a nátěry pro fasády a interiéry, akustické systémy, podlahové nátěry a výrobky pro sanace betonu.