Vyberte jazyk
Plastické fasádní prvky

StoDeco

Plastické fasádní prvky z Verolithu

Poškozeným starým stavbám vracejí jejich původní vzhled, novostavbám propůjčují individuální rysy.

Fasádní prvky StoDeco

StoDeco prvky získávají prostřednictvím 5 osového CNC frézování do materiálu Verolith libovolný tvar s délkou až 240 cm, šířkou 120 cm a tloušťkou až 10 cm.
StoDeco prvky získávají prostřednictvím 5 osového CNC frézování do materiálu Verolith libovolný tvar s délkou až 240 cm, šířkou 120 cm a tloušťkou až 10 cm.

Plastické fasádní prvky StoDeco vypadají jako pravý, tažený štuk a používají se dokonce i na památkově chráněných objektech. Prvky StoDeco jsou vytvořeny přímo pro použití na fasádách, a to buď samostatně, nebo v kombinaci s kontaktním zateplením. Jejich předností je tvarová stálost, nehořlavost, nízká nasákavost, nízká hmotnost a dobrá opracovatelnost. Profily je možné používat v zateplovacích systémech z EPS i minerální vlny a pro každý objekt lze vybrat ten nejvhodnější systém.

Systém StoDeco profilů nabízí různorodý sortiment fasádních profilů (šambrán), podokenních říms, kordonová římsa, oblouků, bosáž, podokenních opor a hlavic, patek sloupů a dekorativních prvků. Sto má v nabídce více než 250 prvků StoDeco, vhodných pro historické i moderní fasády. K dispozici jsou i individuální StoDeco profily, které umožňují originální ztvárnění zcela dle požadavků architektů.

 • Verolith® - materiál pro individuální design

  • StoDeco
  • StoDeco
  • StoDeco

  • Materiál Verolith se skládá z lehké přírodní látky vulkanického původu zvané perlit. Nehořlavý materiál (A2-s1, d0 podle DIN EN 13501-1) je tvrdý, masivní, ale přitom velmi lehký (550 kg / m3).
  • Zpracovává se do tvaru lišt, desek a objektů, které lze používat na všech nosných podkladech v interiérech budov i na fasádě.
  • Prvky se vyznačují vysokou hustotou materiálu, chemickou odolností, hladkým povrchem a mimořádnou stabilitou.
  • StoDeco profily a desky se dají vzájemně dobře a bez optických nedostatků spojovat.
  • Při poškození lze materiál bez problémů opravit lepidlem.
  • Snadná povrchová úprava barvou. Povrch může být buď jednoduchý hladký, nebo ve formě strukturovaného nátěru či v úpravě se vzhledem pískovce.

Inspirujte se světovými referencemi StoDeco

Více inspirací ze světa architektury a inovativní příklady využití plastických fasádních prvků StoDeco najdete v našem on-line časopisu pro architekty StoInspires.

Objednejte si bezplatné vzorky StoDeco

stodecoskladba

Vyplňte náš registrační formulář a my Vám bezplatně zašleme vzorek StoDeco z materiálu Verolith.

Prosím zkontrolujte zadané informace a zkuste to ještě jednou
Děkujeme. Vaši zprávu jsme obdrželi a v krátkém čase Vás budeme kontaktovat.
RIGHT OFFCANVAS AREA